Podkłady betonowe

Wyposażenie hali fabrycznej, magazynu o dużej powierzchni, przeznaczonego do składowania ciężkich ładunków wymaga podłogi, która spełni określone wymagania techniczne. Nasze podkłady betonowe to gwarancja odpowiedniej wytrzymałości, dostosowanej do Twoich potrzeb.

Spełniamy normy budowlane

Posadzki i podkłady betonowe to nasza specjalność, dlatego posiadamy niezbędną wiedzę dotyczącą obowiązujących w tym zakresie norm budowlanych. Wykorzystywany beton komponujemy zgodnie z recepturą zatwierdzaną przez Inspektora Nadzoru i opatrzoną odpowiednim świadectwem zgodności. Stosujemy mieszanki wykazujące właściwą mrozoodporność, nasiąkliwość i inne wymagania określane polskimi normami budowlanymi.

Dysponujemy sprzętem i doświadczeniem

Jesteśmy firmą z dużą praktyką, dlatego każdy wykonany przez nas podkład betonowy wyróżnia się doskonałą jakością i trwałością. Dysponujemy zarówno wiedzą i doświadczeniem praktycznym w zakresie tworzenia oraz układania mieszanek, jak i odpowiednim wyposażeniem. Z jego pomocą nie tylko dowieziemy materiały do Twojej firmy, ale też przygotujemy doskonałe mieszanki betonowe niezbędne do wykonania podkładu.

Zapewnimy Ci:
• wszystkie niezbędne materiały do przygotowania podkładu,
• transport na miejsce wykonania pracy,
• urządzenia do tworzenia profesjonalnych mieszanek,
• podkład betonowy spełniający wszystkie wymagane normy,
• doradztwo i pomoc techniczną,
• najkrótszy możliwy czas wykonania,
• realizację usługi w okolicach miasta Warszawa.

Siedzibą naszej firmy są Marki, a zlecenia realizujemy w obrębie miasta Warszawa i okolic. Jeśli przygotowujesz halę lub magazyn do potrzeb składowania towarów lub pod ciężkie maszyny skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę i wykonamy zlecenie.