Wylewanie posadzki,  wylewki betonowe

Trwała, estetyczna, odporna na wilgoć i pękanie posadzka to rozwiązanie niezbędne do efektywnej i bezpiecznej pracy. Nasze wylewki betonowe pozwolą przygotować podłoże pod maszyny, samochody czy regały magazynowe, nawet o dużych obciążeniach.

Dlaczego posadzki betonowe?

Posadzki betonowe są najlepszym i najpraktyczniejszym sposobem na wykończenie powierzchni dużej hali, garażu czy magazynu. Wylewanie posadzki dodatkowo wzmacnianej specjalnym zbrojeniem to brak łączeń, jakie zazwyczaj powstają podczas układania płyt czy wykładzin. Gładka powierzchnia pozwala na komfortowe przemieszczanie się wózków, szafek czy stolików na kółkach, nawet z delikatnym sprzętem.

Wylewka betonowa jest również odporna na ogień i wodę, wytrzymuje znaczne obciążenia, a jej zwarta powierzchnia eliminuje zatrzymywanie się wody i zanieczyszczeń sprzyjających rozwojowi pleśni czy drobnoustrojów. Dzięki tym cechom są to idealne rozwiązania także do przemysłu spożywczego i laboratoriów.

Profesjonalne wylewanie posadzek

Nasza firma od lat specjalizuje się w tworzeniu podłóg i posadzek przemysłowych, dlatego oferujemy Ci profesjonalne wylewki betonowe, dzięki którym nie tylko zwiększysz estetykę pomieszczeń, ale korzystnie wpłyniesz na ich funkcjonalność. Wylewanie posadzki realizujemy zgodnie z normami budowlanymi, dostosowując jej parametry do przeznaczenia Twojego lokalu. Nie ma znaczenia, czy umieścisz w nim ciężkie maszyny przemysłowe czy biurka dla Twoich pracowników. Przygotujemy dla Ciebie podłogę w podziemnym garażu, warsztacie czy biurowcu.

Nasze wylewki betonowe:

• gwarantują stabilne, idealnie poziome i estetyczne podłoże,
• są idealnym podkładem pod materiały wykończeniowe – gresy, wykładziny, panele, ceramikę i inne,
• mogą być samodzielną posadzką po utwardzeniu powierzchniowemu w technologii DSF,
• zapewnią jednolitą powierzchnię bez łączeń i szczelin na całej przestrzeni nawet dużego obiektu,
• wykazują stabilność, odporność na nasiąkanie i środki chemiczne oraz są ognioodporne.

Wylewka betonowa to jedno z najlepszych, najtrwalszych i najestetyczniejszych podłoży, jakie możesz wykonać w swojej firmie. Zagwarantuj komfort i bezpieczeństwo swoim pracownikom. Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły.